ANNA VALETTA – SPOTKANIE AUTORSKIE ONLINE

 

16 czerwca (wtorek) o 16:00

 

W najbliższy wtorek będę gościem u Przeczytanki.

Zapraszam Was serdecznie zwłaszcza, że to jedna z niewielu okazji by ze mną porozmawiać na żywo!

 

Nagranie z wydarzenia na Facebooku znajdziecie TUTAJ

 

 

 

 

5 polubień
971 Views

Poczytaj więcej

17 komentarzy

  • Gosia14 czerwca, 2020 at 7:55 am

    Będę obowiązkowo;)

    Odpowiedz
      • Gosia16 czerwca, 2020 at 7:15 pm

        Mam pytanie co do ilości stron 😉 bo widzę że książki są grube 😉

        Odpowiedz
        • Anna Valetta16 czerwca, 2020 at 7:33 pm

          Gosiu, w czasie spotkania pokazałam jak będzie wyglądać edycja kolekcjonerska.
          Tam będzie o wiele więcej dodatkowych rzeczy, których nie będzie można uwzględnić w standardowym wydaniu.
          O wszystkim będę informować, gdy klamka zapadnie i będziemy wypuszczać ją na świat

          Odpowiedz
          • Gosia16 czerwca, 2020 at 7:51 pm

            Super nie mogę się doczekać;)

  • Paulina15 czerwca, 2020 at 10:44 am

    Droga Anno
    Kilka dni temu trafiłam na Twoją stronę, przeczytałam o Tobie w komentarzu czytelnika u Babeczki. I zdążyłam już przeczytać Montanę oraz wszystkie dostępne części Bez przebaczenia, czekam niecierpliwie na kolejne bo już się wciągłam. Ogromnie chciałabym przeczytać Diabła aby poznać początek historii Anny. Czy można kupić hasło do Diabła? Na książkę już się oczywiście zapisałam. Pozdrawiam 🙂

    Odpowiedz
    • Anna Valetta15 czerwca, 2020 at 7:09 pm

      Dziękuję 🙂 Właśnie rozmawiałam z Babeczką 😀
      Ale szkoda, że nie zaczęłaś od Diabła – tym bardziej podziwiam i dziękuję, że podobały Ci się pozostałe części.
      Hasła kupić nie można, ale książka i/ lub e-book będą do nabycia jeszcze w tym roku.

      Odpowiedz
  • Paulina16 czerwca, 2020 at 8:29 am

    No szkoda, że się spóźniłam na Diabła…. teraz muszę poczekać. Życzę dalszej weny i nowych części Bez przebaczenia 🙂

    Odpowiedz
    • Anna Valetta16 czerwca, 2020 at 8:58 am

      Przykro mi. Niestety sama zafundowałam Wam klasyczny przykład “nie można zjeść ciastko i mieć ciastko”

      Odpowiedz
  • Anulka16 czerwca, 2020 at 5:13 pm

    Kochana Aniu, dziękuje ci za wspaniałe spotkanie z czytelnikami 🙂 No i za tą cudowną “bombę”, ale mówiłam poważnie – oddam pierworodnego, byle tylko diabeł podpisał dla ciebie książki 😀 😉

    Odpowiedz
    • Anna Valetta16 czerwca, 2020 at 7:30 pm

      hahaha! Nie, dziękuję 😀
      Naprawdę mam nadzieję, że to się uda. Pomysł tak szalony, że zbliża się do innych szalonych, które popełniłam i zamierzam popełnić. Tym samym szansa na jego realizację jest całkiem spora.

      Ogromna zasługa Doroty, która naprawdę świetnie to spotkanie poprowadziła.
      Na razie zapisałam – nie mam odwagi odsłuchać co ja tam mówiłam 😀

      Odpowiedz
  • Jola17 czerwca, 2020 at 7:22 pm

    Oglądałam wywiad z Tobą😁😁miło było Cię usłyszeć 😁 cały wywiad był świetny,a ta bomba na samym końcu była SUPER 💖💖💖każda z nas chciała by mieć autograf twój i samego diabła❤❤❤dwojga ludziktórzy skradli nasze serca😍😍😍Brawo czekam z niecierpliwością na książki już się nie mogę doczekać👏👏👏

    Odpowiedz
  • Jola17 czerwca, 2020 at 7:23 pm

    Oglądałam wywiad z Tobą😁😁miło było Cię usłyszeć 😁 cały wywiad był świetny,a ta bomba na samym końcu była SUPER 💖💖💖każda z nas chciała by mieć autograf twój i samego diabła❤❤❤dwojga ludzi którzy skradli nasze serca😍😍😍Brawo czekam z niecierpliwością na książki już się nie mogę doczekać👏👏👏

    Odpowiedz
    • Anna Valetta22 czerwca, 2020 at 7:11 am

      Ha! Bardzo dziękuję 🙂
      Jeszcze tylko będę musiała to przeżyć, ale miejmy nadzieję, że się uda.

      Odpowiedz
      • Jola22 czerwca, 2020 at 7:02 pm

        Dasz radę wierzymy w Ciebie😍😍😍😍jesteśmy z Tobą😁😁😁

        Odpowiedz