“Diabeł”, pierwszy tom z serii “Rodzina Lazcanso”, będzie dostępny jako książka

 

 

“Diabeł” jest obecny na Skrywanych Pragnieniach od 2014r. i przez tych kilka lat sporo namieszał.
Wzbudził wiele emocji, wywołał morze łez i zrobił jedno – mocno nas od siebie uzależnił.
Na tyle, iż wielokrotnie pytano się o książkę.

Skoro historia jest na tyle dobra, że nawet po jej przeczytaniu tyle z Was chce ją mieć w formie papierowej, można było zrobić tylko jedno i odpowiedzieć:
– Dobrze.

 

Z przyjemnością informuję, że ruszamy z zapisami na listę osób, które jako pierwsze otrzymają informację o rozpoczęciu przedsprzedaży

 

Zostanie ona uruchomiona natychmiast po zamknięciu wszystkich kwestii formalnych, gdy będę w stanie oficjalnie ogłosić datę premiery książki.

Jedno jest pewne: “Diabeł” zagości na naszych półkach jeszcze w tym roku.

 

 

Zapisz się na listę oczekujących już teraz!

 

 

Co zyskujesz ?

– otrzymasz na e-maila powiadomienie tuż przed rozpoczęciem przedsprzedaży
– nie ominie Cię ważna informacja o bonusach i niespodziankach, dostępnych tylko przez określony czas podczas trwania przedsprzedaży ( a przygotowuję kilka perełek)
– dasz mi w ten sposób znać, że czekasz na tę książkę razem z nami

 

 

 

 

  • Chcesz przeczytać bezpłatny fragment “Diabła”
    Zostanie udostępniony wkrótce

 

 

Ważne:
– jeśli macie problemy z zapisaniem się, spróbujcie skorzystać z innej przeglądarki na komputerze lub komórce
– wystarczy podać email i imię i potwierdzić “zapisz mnie”. Po prawidłowym zapisaniu wyświetli się Wam strona potwierdzająca zapis, oraz dodatkowo otrzymacie email
– jeśli mimo to macie problemy, to proszę napisać co dokładnie nie działa (możecie to zrobić w komentarzu na stronie, napisać wiadomość na fanpage’u lub wysłać email na adres: kontakt@skrywanepragnienia.pl). Odpowiemy w ciągu 24h.

10 polubień
1205 Views

Poczytaj więcej

50 komentarzy

  • AriccaMaj 22, 2020 at 1:10 am

    Chciałabym się zapisać,ale coś mnie wywala cały czas po kliknięciu w link 😱😭😭

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 22, 2020 at 1:16 am

      spróbujesz teraz? Powinno działać, testowaliśmy, ale diabeł tu ostro miesza ogonem.

      Działa z poziomu komputera i komórki.
      Do uzupełnienia:
      – imię
      – email.

      Po kliknięciu “zapisz mnie”, wyświetla Ci się strona potwierdzająca zapisanie na listę plus otrzymasz email z potwierdzeniem

      Odpowiedz
      • AriccaMaj 22, 2020 at 10:38 am

        Udało mi się z poziomu FB 💪

        Odpowiedz
  • GosiaMaj 22, 2020 at 5:28 am

    Zapisana 😉 bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać;)

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 22, 2020 at 8:40 am

      Super! I teraz będę powtarzać jak mantrę: proszę mów o “Diable”.
      Ważna jest ilość osób na liście oczekujących. Jeszcze ważniejsza będzie przedsprzedaż, ale wtedy zadziałamy w trochę inny sposób

      Odpowiedz
      • GosiaMaj 22, 2020 at 12:37 pm

        Aniu wiesz nasza grupa babeczek już to rozsiewa po znajomych wieści;) chociaż moje babeczki są podzielone co to którego teamu należeć hihi

        Odpowiedz
        • Anna ValettaMaj 22, 2020 at 1:54 pm

          Oj dziękuję! Teraz ta lista jest bardziej dla mnie, by zadbać bezwzględnie o Was.
          Ale jak ruszy przedsprzedaż to trzeba będzie zalać rynek “Diabłem”.
          Jednym słowem otwierasz lodówkę, a tam wyskakuje Piekielny

          PS> ja sama mam problem. Jak mam Raoula obok to sprawa jest prosta, ale jak wkracza szeryf a Diabła nie ma to …

          Odpowiedz
  • EwelinaMaj 22, 2020 at 5:30 am

    Wow, super 😍😍😍
    Będzie piękna kolekcja 😉 dziękujemy 😍😍😍

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 22, 2020 at 8:40 am

      Proszę! Na razie ruszamy z pierwszym tomem.
      Dziękuję i proszę polecaj 🙂

      Odpowiedz
  • JolaMaj 22, 2020 at 5:34 am

    Super😄😄😄zapisana już się nie mogę doczekać❤❤❤

    Odpowiedz
  • AnNoMaj 22, 2020 at 6:20 am

    Ja również mam problem z zapisaniem. Pokazuje coś w stylu, że połączenie nie jest bezpieczne

    Odpowiedz
    • AnNoMaj 22, 2020 at 6:23 am

      Udało mi się z innego telefu i innej przeglądarki. Uf 😅 będzie z autografem?

      Odpowiedz
      • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 9:51 pm

        Świetnie, że się udało. Wszystko będzie wiadome przy przedsprzedaży, a zależało mi na możliwości wysłania do Was emaila, by nic nie uciekło

        Odpowiedz
  • AnNoMaj 22, 2020 at 6:26 am

    Strasznie się cieszę, że uda się Tobie naprawdę Ci kibicuje i mocnooo trzymam kciuki ❣️

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 9:51 pm

      Nic nie trwa wiecznie, nawet mój ośli upór 😀
      Dziękuję!

      Odpowiedz
  • DoraMaj 22, 2020 at 7:16 am

    “Diabeł”wciąga jak trójkąt bermudzki!!! Muszę go mieć🙂

    Odpowiedz
  • SandraMaj 22, 2020 at 7:16 am

    No i stało się 🙂 gratuluję i trzymam mocno kciuki, na pewno każda Twoja książka będzie gościć u mnie na półce (już nie wspomnę o głowie i myślach) bo co dzień tam krąży cały tom 🤩 czekam z utęsknieniem 🙂

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 9:55 pm

      Nie powiem kto pierwszy przepadnie na amen. Sama przeczytam go pewnie z pięć razy, zanim wypuszczę z ręki 🙂

      Odpowiedz
  • DanaMaj 22, 2020 at 7:18 am

    Tez jestem juz na liscie i przebieram nóżkami kiedy pojawi sie pachnące wydanie 😁 Moja biblioteczka jest totalnie uboga ale Diabla musze mieć, zaczarowal mnie od pierwszych chwil i przeczytałam go prawie na wdechu!

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 9:56 pm

      Dziękuję! To będzie dla nas zaszczyt znaleźć się na Twojej półce 🙂

      Odpowiedz
  • AdaMaj 22, 2020 at 7:23 am

    Super! Czekamy 🙂

    Odpowiedz
  • NataliaMaj 22, 2020 at 7:56 am

    Zapisana 😁 Nasze prośby zostały wysłuchane 🙏🙏🙏 Będzie Piekielny na papierku …… YES YES YES 💪

    Odpowiedz
  • BeaMaj 22, 2020 at 9:04 am

    Wkoncu 🥰 juz zapisana. Trzymam kciuki aby wszystko poszlo zgodnie z planem!!!

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 9:58 pm

      Wyczekane, prawda? 😀 I dziękuję! Przyda się bardzo trzymanie kciuków 🙂

      Odpowiedz
  • SylvieMaj 22, 2020 at 9:09 am

    Zapisane😁 I bardzo się cieszę, że zdążyłam na Skrywanych ostatnio przeczytać Diabła dla przypomnienia 😉

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 9:59 pm

      To była jedna z najcięższych rzeczy do zrobienia, ale nie dało się mieć czekolady i zjeść czekolady.
      I dziękuję!

      Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 22, 2020 at 9:47 am

      Kliknij na jakikolwiek czerwony tekst – przeniesie Cię wtedy na stronę zapisów.

      Dodałam też kilka uwag powyżej, ale na wszelki wypadek podaję jeszcze raz:

      ” …
      – jeśli macie problemy z zapisaniem się, spróbujcie skorzystać z innej przeglądarki na komputerze lub komórce
      – wystarczy podać email i imię i potwierdzić “zapisz mnie”. Po prawidłowym zapisaniu wyświetli się Wam strona potwierdzająca zapis, oraz dodatkowo otrzymacie email
      – jeśli mimo to macie problemy, to proszę napisać co dokładnie nie działa (możecie to zrobić w komentarzu na stronie, napisać wiadomość na fanpage’u lub wysłać email na adres: kontakt@skrywanepragnienia.pl). Odpowiemy w ciągu 24h.”

      Odpowiedz
  • BajaMaj 22, 2020 at 9:35 am

    Też mam problem z zapisaniem się

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 22, 2020 at 9:46 am

      Dodałam krótką instrukcję, ale przyklejam też tutaj:

      ” …
      – jeśli macie problemy z zapisaniem się, spróbujcie skorzystać z innej przeglądarki na komputerze lub komórce
      – wystarczy podać email i imię i potwierdzić “zapisz mnie”. Po prawidłowym zapisaniu wyświetli się Wam strona potwierdzająca zapis, oraz dodatkowo otrzymacie email
      – jeśli mimo to macie problemy, to proszę napisać co dokładnie nie działa (możecie to zrobić w komentarzu na stronie, napisać wiadomość na fanpage’u lub wysłać email na adres: kontakt@skrywanepragnienia.pl). Odpowiemy w ciągu 24h.”

      Odpowiedz
  • AnulkaMaj 22, 2020 at 10:31 am

    To jedna z najlepszych wiadomości jakie otrzymałam w ostatnim czasie 😍😍Tak bardzo się cieszę że Diabeł zaszczyci półki jego wiernych fanek i mam nadzieje że w przyszłości nie tylko on 👍🤘🤘Czekam na maila z info o przedsprzedaży, bo strasznie chcę mieć wydanie diabła z dedykacją autorki – mam nadzieje że będzie taka opcja. Aniu, gratuluje ci z całego serducha. Twoja ogromna praca, i pasja zostaną uhonorowane w papierowej formie ❤❤

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 10:00 pm

      Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z tym co myślę, że uda się zrobić to trochę namieszamy z książkami 🙂
      I bardzo dziękuję 🙂

      Odpowiedz
  • KarolinaMaj 22, 2020 at 1:34 pm

    Świetna wiadomość 😁 już zapisana. Nie mogę się doczekać! Pochłonęłam diabła w dwa wieczory gdy trafiłam przypadkiem. Teraz śledzę na bieżąco i uzależniłam się od opowiadań… 😊

    Odpowiedz
  • AgnieszkaMaj 22, 2020 at 2:36 pm

    Zapisana !!:) Pano Anno na ten blog trafiłam całkiem przypadkiem i stosunkowo niedawno ….. W kilka dni przeczytałam wszystko co na nim Pani opublikowała i z niecierpliwością czekam na kolejne części. ….Zarówno same pomysły na przedstawione historie jak i styl bardzo mi odpowiadaja. Z niecierpliwością czekam na Diabła w wersji papierowej ….

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 10:02 pm

      Zdecydowanie mam za mało czasu na pisanie i chyba czas to zmienić. Trochę to potrwa, ale w szaleństwie metoda.
      Dziękuję! Na szczęście ktoś dał mi w prezencie trochę szaloną, a na pewno niczym nie ograniczoną wyobraźnię.

      I dziękuję za zainteresowanie Raoulem 😀

      Odpowiedz
  • Monika ZaturskaMaj 22, 2020 at 2:53 pm

    Super wiadomość 😁 czekam z niecierpliwością. Diabeł to Diabeł…😍😍😍

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 10:02 pm

      Diabeł to Diabeł! DOkładnie.
      Nawet nie mój, a nasz 😀

      Odpowiedz
  • Monika GOŹDZIKMaj 23, 2020 at 12:10 pm

    czekam

    Odpowiedz
  • DomiMaj 23, 2020 at 3:10 pm

    Przesylka zagraniczna bedzie dostepna?

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 23, 2020 at 10:03 pm

      Postaramy się to zapewnić. W standardzie nie, ale wiem, że mam sporo czytelników znajdujących się poza Polską.
      Na pewno coś zaproponujemy.

      Odpowiedz
  • MarcelaMaj 26, 2020 at 8:02 am

    witam chcialam polecic siistrze by czytala diabla ale cos zablokowany nie wiem czemu ? Hmm trzeba haslo podac?

    Odpowiedz
    • Anna ValettaMaj 26, 2020 at 8:48 am

      Dzień dobry,

      “Diabeł” (seria “Rodzina Lazcanso”) był dostępny bez ograniczeń na stronie skrywanepragnienia.pl od 2014 roku . Ponieważ będzie wchodził na rynek jako książka i e-book, nie może już być udostępniany w dotychczasowej formie.
      Będzie go można kupić w tym roku.
      Polecam inne powieści:
      – klasyka erotyku: “Zła decyzja” (w trakcie publikacji)
      – kryminał erotyczny: “Paradoks” (zakończony)
      – komedie erotyczne: “Święta z piekła rodem” ( w trakcie publikacji) oraz “Pechowa ósemka” ( w trakcie publikacji, będzie kontynuowana po zakończeniu “Świąt”)
      oraz wiele innych tekstów.

      Informacje i wyjaśnienie znajduje się na stronie, ale można również zapisać się już na listę oczekujących na rozpoczęcie przedsprzedaży książki.

      Link do zapisów: TUTAJ

      Dziękuję za zrozumienie
      Pozdrawiam serdecznie Panią i siostrę

      Odpowiedz
  • AnnaCzerwiec 7, 2020 at 2:47 pm

    Wciągająca,cudowna , pełna napięć,pochłonęlam “Diabła”i ciągle mi mało,czekam z niecierpliwością na książkę, cieszę się bardzo że znalazłam tę stronę,Aniu jesteś cudowna,z jaką pasją oddajesz się nam czytelnikom,dziękuję że jesteś 😊,nowa miłośniczka twojej strony😍

    Odpowiedz