Anna Valetta – Paradoks – nabór recenzentówSzukam recenzentów do książki „Paradoks”. Premiera zaplanowana jest na maj-czerwiec 2021.

Najchętniej osoby, które wśród recenzowanych wcześniej książek miały romanse-erotyki, oraz prowadzą aktywnie konta na Facebooku, Instagramie lub YouTube i umieszczają recenzje na portalach typu Legimi.

Proszę o kontakt na e-mail: kontakt@skrywanepragnienia.pl i przesłanie w wiadomości linków do Twoich miejsc w sieci.
Nie ustalamy limitu zgłoszeń, ale zaznaczam, że odezwę się do wybranych osób.

Dziękuję za kontakt
* * * * * *


„Paradoks”
Kryminał erotyczny będący fikcją literacką bazującą na prawdziwych wydarzeniach.

🔥 Jedna kobieta
🔥 Dwóch mężczyzn
🔥 Fascynacja
🔥 Nienawiść
🔥 Wybór


Historia zaczyna się banalnie.

Początek roku to szczególny okres. Sprzyja podejmowaniu nowych postanowień lub decyzji by w końcu spełnić swoje marzenia. Anna postanowiła odpocząć: od pracy, ludzi i swojego życia. Spędzony na pustkowiu miesiąc w Irlandii, był zarówno tym czego potrzebowała najbardziej, ale i mogła sobie na to pozwolić. Dużo książek, jeszcze więcej czasu na spacery i brak ludzi. Albo „prawie brak”, bo w swoich planach nie uwzględniła zmarzniętego przybysza, szukającego schronienia w czasie śnieżycy.
To, że był nim znany aktor, było czymś niesamowitym, ale nie niemożliwym. W końcu każdy miał prawo być tam gdzie chce, a zabłądzenie zdarza się nawet najlepszym.
Nie interesowało jej jak się tu znalazł i czego właściwie szukał na takim pustkowiu. Za to niewinny flirt mógł być niesamowitym dodatkiem do wakacji i dostarczyć wspomnień, których nie zapomni do końca życia. W końcu odrobina szaleństwa nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

Życzenia rzadko spełniają się dokładnie tak jakbyśmy tego pragnęli, a los jest niezwykle przekorny i uwielbia stawiać nasze życie na głowie.

Dla Anny było to przypadkowe spotkanie. Dla Josha pech i koszmarny zbieg okoliczności. Kobieta co prawda uratowała mu życie, ale jednocześnie stanowiła duże zagrożenie. Nikt nie powinien dowiedzieć się że tu był, ale ten błąd można było łatwo naprawić – wystarczyło pozbyć się niewygodnego świadka. Był tylko jeden mały problem – po całym dniu spędzonym z Anną, nie chciał tego zrobić. I drugi większy – jego wspólnik miał inne zdanie na ten temat.

Josh był bożyszczem milionów, podziwiających go na srebrnym ekranie. Maxwell charyzmatycznym miliarderem, stałym bywalcem na łamach brukowców, które skwapliwie informowały o wywoływanych przez niego skandalach i kolejnych miłosnych podbojach. Obaj mężczyźni skrywali pewien sekret. Tak naprawdę prowadzili podwójne życie i byli wspólnikami. Interesowały ich dzieła sztuki oraz diamenty, które miały ze sobą jedną wspólną cechę – pragnęli ich ludzie, do których nie należały. I oni mogli im to dać.

Wszystko działało idealnie, aż do pewnego styczniowego dnia, gdy Josh złamał dotychczas żelazną zasadę – nie zostawiać świadków.* * * * * *Paradoks był dostępny na stronie skrywanepragnienia.pl od 19 maja 2014 do lipca 2020.

2 polubień
514 Views

Poczytaj więcej

Zostaw komentarz

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.